Drogerie Laboo

LoginGazetka Promocyjna

Nasze sklepy

Strefa urody

Trzecie miejsce dla sklepu sieci Drogerie Laboo

Email

Do ścisłego finału II edycji konkursu Drogeria Roku zostało zakwalifikowanych 13 drogerii w dwóch kategoriach: „Drogerie niezależne lub zrzeszone w sieci franczyzowej” oraz „Drogerie własne sieci”.

Rozdanie nagród odbyło się 17 marca w hotelu Courtyard Marriott w Warszawie. Laureaci konkursu odebrali nie tylko statuetkę Drogerii Roku, ale także cenne nagrody przyznane przez Partnerów-Sponsorów konkursu. Wszyscy finaliści konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. W uroczystości wzięło udział blisko 300 przedstawicieli najważniejszych polskich i międzynarodowych firm kosmetycznych, największych firm dystrybucyjnych oraz ogólnopolskich i lokalnych sieci drogerii.


Nagrodzeni w kategorii „Drogerie własne lub zrzeszone w sieci franczyzowej”

3.    Miejsce

LABOO Drogeria, spółka komandytowo-akcyjna Laboo
ul. Piłsudskiego 22, Siedlce
właściciel: Jarosław Oleszczuk

Drogeria przy ul. Piłsudskiego w Siedlcach jeszcze do niedawna nosiła nazwę lokalnej sieci Drogerie Uroda. W grudniu ubiegłego roku jej właściciel – pan Jarosław Oleszczuk – stał się akcjonariuszem sieci Drogerie Laboo i wraz z jej logo przyjął cały obowiązujący standard. – W ten sposób czynnie włączyliśmy się w proces konsolidacji drogerii tradycyjnych na polskim rynku – mówi. Drogeria nominowana do nagrody ma 220 mkw. powierzchni, na której mieści się około 4 tys. pozycji asortymentowych. – Stawiamy na produkty specjalistyczne, niszowe, ekologiczne, naturalne. Odchodzimy od tych dostępnych w każdym supermarkecie – podkreśla Jarosław Oleszczuk. W drogerii organizowane są spotkania z klientkami, pokazy makijażu, konkursy z nagrodami. Gdy mamy robią zakupy, dzieci mogą bawić się w specjalnie zaaranżowanym dla nich kąciku. Laboo konkuruje z dwoma sklepami sieci Rossmann oraz z drogerią Stars. Tygodniowo odwiedza ją około 4 tys. klientów, których obsługuje 6-osobowy personel. Wartość koszyka zakupowego wynosi około 30 zł.
Źródło: Wiadomości Kosmetyczne, Marzec 2011 Nr 3 (50)

Naszą gazetkę 
znajdziecie również 
w aplikacji Moja Gazetka : )

POBIERZ