Drogerie Laboo

LoginGazetka Promocyjna

Nasze sklepy

Strefa urody

Sieć Laboo na wyjeździe integracyjnym w Egipcie

Email
Integracja, zacieśnianie relacji biznesowych i niezapomniana przygoda – tak można podsumować wyjazd integracyjny Drogerii Laboo, który odbył się w dniach 18 – 25 listopada w Egipcie.

 

Wyjazd ten to podsumowanie trwającej od kilku miesięcy akcji promocyjnej dla właścicieli placówek Laboo. Do udziału w nim zostali zaproszeni właściciele najbardziej zaangażowanych placówek Laboo. „Chcieliśmy w ten sposób docenić i właścicieli sklepów, którzy najmocniej angażują się we wspólny rozwój sieci Laboo” – mówi Paweł Woch, Dyrektor Zarządzający sieci.

Termin integracji został wybrany nieprzypadkowo, bowiem właśnie w listopadzie sieć Laboo świętowała swoje czwarte urodziny. Głównym celem wyjazdu była integracja i wymiana doświadczeń między uczestnikami i kadrą zarządzającą sieci oraz debata na temat tendencji rynkowych, planów rozwoju Laboo i oczekiwań właścicieli sklepów niezależnych.

Zarząd Laboo zadbał o to, aby wyjazd ten przebiegał w wyjątkowej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń. Oprócz licznych atrakcji na terenie hotelu, uczestnicy brali udział we wspólnych zabawach organizowanych przez wykwalifikowanych animatorów.

Atrakcją, która wzbudzała najwięcej emocji, był wspólny wyjazd na safari, podczas którego uczestnicy mieli możliwość podziwiania egzotycznej przyrody oraz przejażdżki na quadach i wielbłądach.

Oprócz zabawy nie zabrakło również spotkań o charakterze biznesowym. W oficjalnej części wyjazdu omawiano tendencje i zmiany na rynku kosmetyczno - chemicznym oraz prezentowano nowe projekty i plany rozwoju sieci w bliższej i dalszej perspektywie.

Właścicielom sklepów przedstawiono nową formułę umowy franczyzowej, która zakłada dostosowanie placówki oraz metod jej zarządzania do wyższych standardów i daje w perspektywie szansę na większy rozwój.

„Cieszę się, że czwarte urodziny Laboo właściciele sklepów mogli świętować z nami w słonecznym Egipcie. – mówi Paweł Woch. Wyjazd ten był wyjątkową okazją do umocnienia relacji między właścicielami sklepów i kadrą Laboo. Na co dzień wszyscy gramy do jednej bramki i jesteśmy ze sobą w stałym kontakcie, ale tygodniowa integracja umożliwiła nam lepsze poznanie potrzeb, wymianę doświadczeń i zapewniła czas na niespieszne rozmowy i wspólną zabawę.

Uczestnicy wyjazdu zgodnie stwierdzili, iż wyjazdy integracyjne dla uczestników sieci to wspaniała inicjatywa i zapewnili, że na pewno nie był to ostatni wspólny wyjazd pod banderą Laboo.


Źródło: www.magazynkosmetyki.pl

Naszą gazetkę 
znajdziecie również 
w aplikacji Moja Gazetka : )

POBIERZ