Drogerie Laboo

LoginGazetka Promocyjna

Nasze sklepy

Strefa urody

PIĄTE URODZINY SIECI LABOO

Email
W listopadzie Drogerie Laboo obchodziły piąte urodziny. Swój jubileusz Laboo świętowały w optymistycznym nastroju, a sukces przypieczętowały otwarciem kolejnych sklepów.

W nową pięciolatkę wchodzi z ambitnymi planami dalszego rozwoju i kontynuacji strategii zmierzającej do poprawy standardów zgodnie z oczekiwaniem konsumenta. Z piątą rocznicą powstania sieci zbiegło się otwarcie kolejnej Drogerii Laboo w nowo powstałej galerii handlowej Vivo w Stalowej Woli. Właścicielką sklepu jest Krystyna Pilecka, która prowadzi już dziesięć drogerii pod szyldem Laboo. Huczne otwarcie galerii trwało aż cztery dni, a towarzyszyły mu m.m. koncert Dawida Kwiatkowskiego, pokazy tancerzy znanych z „Tańca z gwiazdami" oraz spotkania z Mają Sablewską i aktorami serialu „M jak miłość". Z okazji pięciolecia sieci wydana została urodzinowa gazetka promocyjna oraz seria plakatów opatrzonych hasłem „Okazje w urodzinowym nastroju!". Oprócz promocji centralnych klienci mogli korzystać również z urodzinowych akcji lokalnych wybranych sklepów.
Drogerie Laboo juz od lat szczycą się tytułem największej sieci sklepów drogeryj-nych typu franczyzowego na rynku tradycyjnym. Obecnie sieć liczy 637 placówek i funkcjonuje we wszystkich województwach kraju.

Naszą gazetkę 
znajdziecie również 
w aplikacji Moja Gazetka : )

POBIERZ