Drogerie Laboo

LoginGazetka Promocyjna

Nasze sklepy

Strefa urody

Rozkwitnąć na wiosnę….

Email

Zawsze powinnyśmy czuć się piękne , ale wiosna to wyjątkowy czas dla każdej kobiety. Wszystko budzi się do życia i my także chciałybyśmy w nowym sezonie wyglądać świeżo, zmysłowo i … modnie. Dlatego w koszyku codziennych przyjemności nie powinno zabraknąć kosmetyków, które poprawią nasz wygląd i nastrój.

W tym miesiącu szczególnie przydać się może serum wyszczuplające, które ujędrni ciało i pomoże zredukować trochę „zimowego” tłuszczyku.

Nie należy również zapomnieć o stopach, które po zimie wymagają regeneracji. Miesiące spędzone w ciężkim obuwiu  na pewno dały im się we znaki. Warto wybrać się do profesjonalnej pedikiurzystki, które zadba o nasze

stopy, wykona  fachowy masaż, a na koniec zaproponuje modny kolor paznokci.


Również nasza cera po czasie spędzonym w klimatyzowanych i ogrzewanych   pomieszczeniach  jest niedotleniona, szarawa i często wygląda na zmęczoną. Wiosną przyda jej się porządny zastrzyk energii. Można zainwestować w specjalistyczne serum regenerujące z witaminami wzmacniającymi skórę. Pomocne także będą nawilżające maseczki i rozświetlający krem pod oczy z preparatami rewitalizującymi przesuszoną ,delikatną skórę wokół oczu. Nie należy zapominać o codziennym nakładaniu kremu na dzień z filtrami przeciwsłonecznymi.


Jak wiadomo koniec wieńczy dzieło- niech zwieńczeniem naszej codziennej pielęgnacji będzie promienny makijaż we wiosennych barwach.

A co z suchymi i zniszczonymi po zimie włosami? Im na ratunek przychodzą specjalistyczne preparaty z jedwabiem i kolagenem. Regenerują i odbudowują  one osłonkę włosa, dzięki czemu fryzura staje się gładka i błyszcząca. Dodatkowo zapobiegają elektryzowaniu się włosów i chronią przed działaniem gorącego powietrza z suszarki. Choć sam jedwab nie jest polecany włosom przetłuszczającym się, to szampon z jego dodatkiem może im pomóc- nawilży skórę głowy i zmniejszy produkcję łoju, dzięki czemu dłużej zachowają świeży wygląd. Gdyby jednak i to nie pomogło, w każdej chwili można użyć coraz bardziej popularnych w Polsce tzw. suchych szamponów. Jest to rewelacyjne rozwiązanie dla zabieganych kobiet. Wystarczy nałożyć preparat na włosy i po dwóch minutach wyczesać grzebieniem a fryzura nabierze świeżości i objętości.

Ale pamiętajmy o tym , że tak naprawdę najważniejsze jest nasze samopoczucie. Jak jesteśmy wypoczęte i zadowolone z życia to od razu to widać!!! Więc Drogie Panie wiosną postawmy na ruch na świeżym powietrzu-  długie spacery i wycieczki rowerowe na pewno sprawią, że będziemy wyglądać świeżo i promiennie:)

Do zobaczenia na szlaku, także tym kosmetycznym:)


Zobacz inne artykuły.

 

Naszą gazetkę 
znajdziecie również 
w aplikacji Moja Gazetka : )

POBIERZ