Drogerie Laboo

LoginGazetka Promocyjna

Nasze sklepy

Strefa urody

Informacje o sieci

Email

Drogerie Laboo – Przyjemność zakupów

Drogerie Laboo to ogólnopolska sieć sklepów drogeryjnych, zrzeszonych pod charakterystycznym pomarańczowym szyldem.

Misją drogerii należących do sieci jest zapewnienie klientom przyjemności zakupów poprzez :

• Asortyment najlepiej dopasowany do ich potrzeb

• Wygodę wynikającą z jego prezentowania w sklepie

• Wysoki poziom obsługi i doradztwa

Nasze doskonale przygotowane i przyjazne konsultantki w każdej chwili gotowe są przyjść Ci z pomocą. Profesjonalnie doradzą jaki rodzaj kremu będzie najbardziej odpowiedni, czym farbować włosy, czy też jakie kosmetyki kolorowe są obecnie najbardziej modne.

Jeżeli poszukujesz produktów na prezent możesz wybierać z szerokiej gamy kosmetyków zapachowych czy pielęgnacyjnych.

Dodatkowo w  Drogeriach Laboo wszystko to znajdziesz w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasze regularne oferty promocyjne należą do najbardziej atrakcyjnych na rynku. Dlatego w Drogeriach Laboo kupuje się z przyjemnością.

 

Formaty naszych sklepów

Naszym sztandarowym modelem są Drogerie Laboo, która są typowymi sklepami drogeryjnymi o szerokim asortymencie kosmetyczno-chemicznym. W każdym z nich można uzyskać fachową pomoc doradców-konsultantek. Takie rozwiązanie pozwala na zaspokojenie potrzeb wymagającego klienta, który oczekuje indywidualnego podejścia i profesjonalnego doradztwa.Drogerie Laboo Partner są to sklepy, których oferta wykracza poza asortyment kosmetyczny jednak stanowi on przewagę. Dbamy o to, aby tego rodzaju Drogerie były zlokalizowane blisko osiedli mieszkaniowych, również w mniejszych miejscowościach. Klienci nie zawsze mają czas i ochotę na zakupy w dużym sklepie o asortymencie stricte kosmetycznym, takie rozwiązanie jest kierowane właśnie do nich.Do kategorii Drogerie Laboo Strefa należą sklepy o innym profilu głównym, z wyodrębnionym działem kosmetyczno-chemicznym. Ten model sklepów pozwala klientom szybko uzupełnić brakujące artykuły kosmetyczno – chemiczne, podczas codziennych zakupów blisko domu.

Naszą gazetkę 
znajdziecie również 
w aplikacji Moja Gazetka : )

POBIERZ