Drogerie Laboo

Login



Gazetka Promocyjna

Nasze sklepy

Strefa urody

Konkurs BIO2YOU - Etap II - Wyniki

Email

Etap II wyniki!


 


W każdym etapie do wygrania 30 zestawów próbek BIO2YOU.

 

W skład zestawu wchodzą 3 próbki:

 

- organicznego kremu pod oczy,

 

- organicznego kremu odżywczego z rokitnikiem i panthenolem,

 

- organicznego kremu przeciwzmarszczkowego z rokitnikiem, kwasem hialuronowym i argireliną.

 

Otrzyma je co 10 osoba, która prawidłowo odpowie na zadane pytanie.

 

Dodatkowo w finale do wygrania 10 x  ORGANICZNY KREM ODŻYWCZY Z ROKITNIKIEM i PANTHENOLEM (50 ml)

 

Odpowiedzi szukaj w artykule na blogu www.blog.drogerielaboo.pl

 

Szczegółowe zasady konkursu i poszczególnych etapów znajdziesz TUTAJ

 

Nagrody zostaną wysłane pocztą na podany w formularzu konkursowym adres.

 

Szczegółowy regulamin konkursu

 

 

Lista zwycięzców Etapu I:

Lista zwycięzców Etapu II:

1. Adriana B.   Bolesławiec

 

2. Małgorzata Ł.   Oleśnica

 

3. Katarzyna K.  Zduńska Wola

 

4. Justyna P.   Jeleniewo

 

5. Anna M.   Legnica

 

6. Anna M.   Jaworzno

 

7. Marta G.     Brzezie

 

8. Mariola K.   Pleszew

 

9. Monika K.   Poznań

 

10. Marzena K.   Bobowa

 

11. Marta D.   Bydgoszcz

 

12. Wioletta K.    Końskie

 

13. Jolanta E.   Wejherowo

 

14. Daria S.   Siemianowice Śląskie

 

15. Adela K.   Zielona Góra

 

16 Zbigniew K.     Łódż

 

17. Ewelina Z.   Zagórzany

 

18. Emilia W.   Białystok

 

19. Maja K.   Warszawa

 

20. Aleksandra G.   Zabrze

 

21. Agnieszka Z.   Łapanów

 

22. Hanna P.   Dybów Kolonia

 

23. Grażyna S.    Łódź

 

24. Olga C.     Tarnobrzeg

 

25. Marta K.   Koziegłowy

 

26. Marta W.   Elbląg

 

27. Weronika N.   Rusinów

 

28. Magdalena P.       Starogard Gdański

 

29. Magda Ł.   Barcin

 

30. Halina H.   Krasnopol

1. Anita N.   Bydgoszcz


2. Marzena K.   Bobowa


3. Karolina L.   Siedlce


4. Emilia J.   Gdańsk


5. Katarzyna L.   Pruchnik


6. Roman Z.   Zagórzany


7. Jolanta G.   Legionowo


8. Małgorzata N.   Nowy Świętów


9. Edyta L.   Bolesławiec


10. Anna F.   Krosno


11. Anna Cz.   Choroń


12. Elwira K.   Łódź


13. Agnieszka O.   Racibórz


14. Wojtek K.   Drawski Młyn


15. Anna Ch.   Pisarzowice


16. Klaudia S.   Wadowice


17. Janina R.   Suchedniów


18. Joanna W.   Poznań


19. Zofia W.   Rzeszów


20. Ewelina H.   Warszawa


21. Katarzyna B.   Bytom


22. Małgorzata W.   Zarzecze


23. Małgorzata W.   Zabrze


24. Marta D.   Bydgoszcz


25. Milena S.   Skierniewice


26. Adam T.   Zamość


27. Barbara B.   Brzeszcze


28. Karolina P.   Wodzisław Śląski


29. Emilia Ch.   Jastków


30. Zosia J.   Kwidzyn

 

 

Gratulujemy wygranej !

 

Nagrody wyślemy pocztą.

 

Etap III rozpocznie się w środę 19-10-2011.

Naszą gazetkę 
znajdziecie również 
w aplikacji Moja Gazetka : )

POBIERZ