Drogerie Laboo

Login



Gazetka Promocyjna

Nasze sklepy

Strefa urody

Konkurs BIO2YOU - Finał - Wyniki

Email

Konkurs Bio2You zakończony!

 

Poniżej lista zwycięzców wszystkich etapów oraz nagrodzone w części finałowej hasła.

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy!

 

Zwycięzcom gratulujemy oraz życzymy przyjemności i zadowolenia ze stosowania kosmetyków organicznych  BIO2YOU :)

 

Lista zwycięzców Finału:

1. Wiesława T.     Zamość    "Piękno to natura. Natura i piękno to BIO2YOU"

2. Edyta K.     Jaworzno    "BIO2YOU - z troski o skórę, z miłości do natury."

3. Anna K.     Warszawa    "BIO2YOU naturalnie, że najlepsze"

4. Renata N.     Lublin    "Piękno tkwi w naturze"

5. Joanna M.     Lubraniec    "BIO2YOU- Naturalna droga do piękna"

6. Izabela Sz.     Lwówek Ślaski    "BIO2YOU - pielęgnacja skóry zaczerpnięta z natury!"

7. Marta Ch.     Biała Podlaska    "Źródło urody płynące z natury"

8. Anna M.     Męcina    "BIO2YOU naturalnie dla Ciebie"

9. Danuta S.     Bielsko-Biała    "BIO2YOU - z naturą Ci do twarzy..."

10. Anna W.     Kalinowo    "BIO2YOU - odkryj jak piękna potrafi być Twoja skóra"

 

Lista zwycięzców Etapu I:

1. Adriana B.   Bolesławiec

2. Małgorzata Ł.   Oleśnica

3. Katarzyna K.  Zduńska Wola

4. Justyna P.   Jeleniewo

5. Anna M.   Legnica

6. Anna M.   Jaworzno

7. Marta G.     Brzezie

8. Mariola K.   Pleszew

9. Monika K.   Poznań

10. Marzena K.   Bobowa

11. Marta D.   Bydgoszcz

12. Wioletta K.    Końskie

13. Jolanta E.   Wejherowo

14. Daria S.   Siemianowice Śląskie

15. Adela K.   Zielona Góra

16 Zbigniew K.     Łódż

17. Ewelina Z.   Zagórzany

18. Emilia W.   Białystok

19. Maja K.   Warszawa

20. Aleksandra G.   Zabrze

21. Agnieszka Z.   Łapanów

22. Hanna P.   Dybów Kolonia

23. Grażyna S.    Łódź

24. Olga C.     Tarnobrzeg

25. Marta K.   Koziegłowy

26. Marta W.   Elbląg

27. Weronika N.   Rusinów

28. Magdalena P.  Starogard Gdański

29. Magda Ł.   Barcin

30. Halina H.   Krasnopol

Lista zwycięzców Etapu II:

1. Anita N.   Bydgoszcz

2. Marzena K.   Bobowa

3. Karolina L.   Siedlce

4. Emilia J.   Gdańsk

5. Katarzyna L.   Pruchnik

6. Roman Z.   Zagórzany

7. Jolanta G.   Legionowo

8. Małgorzata N.   Nowy Świętów

9. Edyta L.   Bolesławiec

10. Anna F.   Krosno

11. Anna Cz.   Choroń

12. Elwira K.   Łódź

13. Agnieszka O.   Racibórz

14. Wojtek K.   Drawski Młyn

15. Anna Ch.   Pisarzowice

16. Klaudia S.   Wadowice

17. Janina R.   Suchedniów

18. Joanna W.   Poznań

19. Zofia W.   Rzeszów

20. Ewelina H.   Warszawa

21. Katarzyna B.   Bytom

22. Małgorzata W.   Zarzecze

23. Małgorzata W.   Zabrze

24. Marta D.   Bydgoszcz

25. Milena S.   Skierniewice

26. Adam T.   Zamość

27. Barbara B.   Brzeszcze

28. Karolina P.   Wodzisław Śląski

29. Emilia Ch.   Jastków

30. Zosia J.   Kwidzyn

Lista zwycięzców Etapu III:

1. Małgorzata S. Kraków

2. Joanna P. Zgierz

3. Justyna Z. Chorzów

4. Monika P. Głowno

5. Natalia M. Katowice

6. Kazimierz K. Bobowa

7. Anna K. Białystok

8. Edyta L. Bolesławiec

9. Jarosłąw G. Oleśnica

10. Natalia T. Warszawa

11. Katarzyna M. Lgota

12. Marzena P. Warszawa

13. Sylwia L. Leszno

14. Ilona W. Łódz

15. Teresa W. Łódz

16. Anna G. Mniów

17. Maja K. Warszawa

18. Beata B. Kramsk

19. Joanna Ł.   Piła

20. Danuta S. Bielsko-Biała

21. Julia R. Warszawa

22. Magdalena B. Warszawa

23. Aneta O. Siedlce

24. Sabina S. Ruda Śląska

25. Wiesława T. Zamość

26. Krzysztof J. Warszawa

27. Agnieszka B. Wieliczka

28. Renata W. Barlinek

29. Mariusz N. Głuchołazy

30. Wioletta K. Końskie

 

Nagrody wyślemy pocztą.

Naszą gazetkę 
znajdziecie również 
w aplikacji Moja Gazetka : )

POBIERZ