Drogerie Laboo

LoginGazetka Promocyjna

Nasze sklepy

Strefa urody

Wyniki konkursu Świętuj Międzynarodowy Dzień Urody z Laboo!

Email

Świętuj Międzynarodowy Dzień Urody z Laboo!

Odpowiedz na pytanie, krótko uzasadnij i wypełnij formularz konkursowy:

„Gdybyś mógł/mogła zostawić sobie tylko 3 kosmetyki, to jakie by to były i dlaczego?”

Dla 6 najciekawszych odpowiedzi czekają atrakcyjne nagrody: zestawy kosmetyków o wartości ok. 100 zł każdy.

 

Wyniki konkursu:

 

1. Małgorzata Ch. Drezdenko Ulubionych kosmetyków mam wiele,.Są takie na co dzień i te na niedzielę:).Lecz trzy z tych kosmetyków,to już moja mania,.potrzebuję ich do życia, jak tlenu do oddychania..By oko moje z natury małe - wyrazu nabrało,.maskarę co dzień do ręki biorę,żeby większe się wydało..Tuszuję moje rzęsy krótkie starannie i wytrwale,.po tym zabiegu,jak firanka na oknie,wyglądają doskonale..Po kremowy podkład też sięgać co dnia muszę,.bez make upu-to jest pewne- z domu się nie ruszę..Cera moja - nie bez skazy- korekty wymaga,.więc podkład kryjący,to jedyna na to rada..Trzecim kosmetykiem dla mnie koniecznym,.jest antyperspirant bezzapachowy,a więc bezpieczny..Nie koliduje wtedy z moimi perfumami,.których używam jednak tylko czasami:)
2. Żaneta B. Leśna Podlaska Wybór jest trudny niesłychanie.i dla mnie kobiety prawdziwe wyzwanie..Bo my nie tylko używać kosmetyki kochamy,.same ich posiadanie uwielbiamy..W ramach konkursu wybrać coś trzeba.i zwyciężyła nad makijażem pielęgnacji potrzeba..Po pierwsze ŻEL DO MYCIA,.aby nadawać się do społecznego życia..Higiena to pielęgnacji podstawa,.a dopiero później z makijażem zabawa..Również OLIWKA DO CIAŁA się przyda,.której w pielęgnacji zasługa jest niewątpliwa..Jako dodatek do kąpieli się nadaje.oraz nawilża ciało i włosy doskonale..W nagłym wypadku makijaż zmyje.i suche skórki wokół paznokci ukryje..Ale znając kobiecą pomysłowość,.znajdzie się jeszcze inna możliwość..Ostatnim wyborem są PERFUMY  ulubione,.które stworzą wokół nas tajemniczą zasłonę..Nie ma nic bardziej seksownego,.niż kobieta otoczona wonią zapachu pięknego..On określa bardziej styl bycia.niż masa kosmetyków pozornie niezbędnych do życia.
3. Agnieszka Sz. Warszawa Podczas wymarzonej podróży na przepiękną tropikalną wyspę zagubiono mój bagaż. Kiedy zasmucona siedziałam nad malowniczym oczkiem wodnym niespodziewanie ukazały mi się złote rybki i jedna z nich rzekła: 'nie smuć się jeżeli chcesz bym Twoje trzy życzenia spełniła, chcę byś Ty słowami się pobawiła. Ułóż w rymy co Ci się należy, a w mig i buh! i przed Tobą skarb leży'. Ma odpowiedź była natychmiastowa, z mych ust popłynęły wnet te słowa:.1.Do rzęs czarny tusz by być złodziejem męskich dusz.2.Ukochane perfumy by przyciągać mężczyzn tłumy.3.Do włosów olejek koksowy by im nadał połysk zmysłowy.Rybki mój wybór doceniły i wszystkie me marzenia spełniły
4. Zbigniew G. Zawadzkie Krem do golenia bym na pewno zostawił,.bo o gładkim mym licu żona co dzień marzy..Bez zarostu moja twarz młodnieje,.a żona na mój widok po prostu szaleje :).Męski perfum doda mi świeżości.i na pewno większej siebie pewności..Szampon do włosów doda włosom objętości -.każdy mężczyzna będzie mi bujnej czupryny zazdrościł.
5. Agnieszka M. Białystok Podobno Marylin Monroe na noc zakładała dwie krople Chanel nr 5...zdecydowanie w pierwszej kolejności zostawiłabym moje ulubione perfumy- bez nich rzeczywiście czuję się jak bez ubrania..Krystyna Janda w swoim felietonie napisała; 'Jestem kobietą. Jestem aktorką. Rzęsy to podstawa! Twarz bez rzęs, oko bez rzęs, to twarz bez poezji.' Jako drugi kosmetyk wybrałabym ulubiony tusz do rzęs, taki, który mnie nie zdradzi i nie rozmaże się w najmniej oczekiwanym momencie..Amerykańska aktorka Shirley MacLaine powiedziała: „Lubię zmarszczki. To moje odznaczenie – pokazują, że żyłam.” Mmm…i pod tym to się akurat nie podpiszę. Jako trzeci wybrałabym krem do twarzy, niech nie oglądaja moich zmarszczek, niech myslą, że wszystko jeszcze przede mną...
6. Józefa P. Terespol Od paru minut zadaje sobie to pytanie .Któż takie okrutne wymyśla zadanie.z pośród tylu kosmetyków ciężko wybrać trzy jest.każdy przecież się przyda bo jest the best.skoro jestem tylko trzy wybrać zmuszona.po pierwsze na pewno balsam do ciała mnie przekona.ukoi mają suchą skórę i nada jej gładkości.tylko z nim na mojej buźce uśmiech zagości.przyda mi się on do mego całego ciała.dzięki niemu będę wyglądała elegancko cała.po drugie żelem pod prysznic też nie pogardzę.bez niego przypuszczam, że sobie nie poradzę.muszę się przecież w czymś wykąpać.aby po męczącym dniu móc po domu jak gwiazda stąpać .ostatnim kosmetykiem jaki bym zostawiła.jest płyn micelarny abym twarz swoją zmyła.tylko on oczyści, zneutralizuje i nawilży moją skórę .zastąpi aż 3 kosmetyki a tak samo zadba o moją buziulę.

 

Zwycięzcom gratulujemy!Konkurs trwa od 05.09.2012 do 11.09.2012r.

Jury konkursu spośród zgłoszeń wyłoni najciekawsze prace.

Wyniki zostaną ogłoszone 14.09.2012 r.

Szczegółowy regulamin konkursu.

 

 

Naszą gazetkę 
znajdziecie również 
w aplikacji Moja Gazetka : )

POBIERZ