Drogerie Laboo

LoginGazetka Promocyjna

Nasze sklepy

Strefa urody

WYGRAJ PREZENT DLA MAMY! - Wyniki

Email

Kochani, dziękujemy za wszystkie nadesłane prace!

Czytaliśmy Wasze wypowiedzi z ogromną przyjemnością i uśmiechem na twarzy.

Wasze prace w piękny sposób dowiodły tego, że bardzo kochacie swoje mamy

i chcielibyście podarować im wszystko, co najlepsze 

Zwycięzcom SERDECZNIE GRATULUJEMY !

Mamy nadzieję, że nagroda sprawi Waszym mamom dużo radości.

 

 

Nagrody otrzymują:

 

1. Małgorzata R.  Katowice

Taki, który będzie mnożył radość z jego używania.
- dzielił się z Mamą tym, co kryje wnętrze jego słoiczka.
- dodawał skórze blasku.
- odejmował lat.
- podnosił do kwadratu Jej piękno.
- wyciągał pierwiastek z Jej zmarszczek.
- przynosił wielomiany komplementów.
- sprawiał, iż wygląd Mamusi skóry będzie odwrotnie proporcjonalny do danych z jej metryki.
- a jego cena będzie wartością bezwzględną jego wydajności.
- aż w końcu jego skład będzie iloczynem rozwiązań dermatologicznych doświadczonych dermatologów a jego działanie stanie się pochodną Mamy oczekiwań.

A dodatkowo kosmetyk ten powinien być naturalny, hipoalergiczny, nie zawierający konserwantów ponieważ Mama ma wrażliwą skórę. I właśnie na taki cudowny kosmetyk Ona (jak nikt inny) zdecydowanie zasługuje.2. Izabela S.  Siedlce

Esse collagen FACE bym Mamie podarowała, bo choć dla mnie wciąż jest piękna i młoda to chcę, by jeszcze piękniej wyglądała! Niech Jej twarz, tak mocno zmarszczkami ozdobiona, stanie się elastyczna i ujędrniona! Niech Jej szyja i dekolt wieku nie pokazuje, a naturalny kolagen niech lat ujmuje, bo moja Mama na to, co najlepsze, zasługuje!!!

Wierzę, że Esse collagen FACE problemom Jej cery błyskawicznie zaradzi, zmarszczki skoryguje i wygładzi, a Mama może dzięki niemu realizować swoje młodzieńcze marzenia i z kopciuszka - w królewnę się zmieniać! 

3. Anna M.  Męcina

Mojej mamie chciałbym podarować morze optymizmu ,by jej czarne myśli odleciały i nigdy nie wróciły. Górę radości,aby nigdy nie musiała się smucić. Las uśmiechu,aby pozostawał na jej twarzy zawsze,bo pięknie wygląda gdy się uśmiecha. Z kosmetyków podarowała bym jej perfumy o zapachu fiołków-bo to jej ulubiony zapach,krem przeciwzmarszczkowy,który spłycił by jej zmarszczki na czole i zestaw kosmetyków z linii Spa -aby swoje wymarzone Spa mogła zrobić we własnej łazience :)


 

 

 


 

Podaruj Mamie PIĘKNY PREZENT!

 

Odpowiedz na pytanie:

Jakie kosmetyki najchętniej podarowałbyś/podarowałabyś swojej mamie?

Krótko uzasadnij.

 

Autorzy 3 najciekawszych odpowiedzi otrzymają:

Jeden z produktów

NATURALNY KOLAGEN W ŻELU o wartości 150 zł każdy!

esse

Prezentacja nagród:

Kosmetyki

Esse collagen FACE Naturalny kolagen w żelu przeznaczony do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu. Nie zawiera konserwantów, barwników i sztucznych kompozycji zapachowych i jest hipoalergiczny. Jako białko nietoksyczne i niealergizujące aktywuje szlaki komórkowe odpowiedzialne za utrzymanie skóry w dobrej kondycji. Wnika w głąb skóry i pobudza komórki do produkcji własnego kolagenu. Wspomaga produkcję białka w organizmie, a powstałe w ten sposób włókna kolagenowe są mocniejsze i zdrowsze. Zalecany jest do systematycznej, wielotygodniowej, domowej pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu.

Esse collagen BODY Naturalny kolagen w żelu przeznaczony do pielęgnacji całego ciała. Nie zawiera konserwantów, barwników i sztucznych kompozycji zapachowych i jest hipoalergiczny. Jako białko nietoksyczne i niealergizujące aktywuje szlaki komórkowe odpowiedzialne za utrzymanie skóry w dobrej kondycji. Wnika w głąb skóry i pobudza komórki do produkcji własnego kolagenu. Wspomaga produkcję białka w organizmie, a powstałe w ten sposób włókna kolagenowe są mocniejsze i zdrowsze. Zalecany jest do systematycznej, wielotygodniowej, domowej pielęgnacji całego ciała oraz masaży ujędrniających. Działanie: - wyraźnie nawilża i zapobiega przesuszaniu skóry - ujędrnia i uelastycznia - wygładza i napina - nie narusza naturalnej osłony lipidowej skóry - kondycjonuje - sprawia, że skóra staje się miękka i jedwabista w dotyku. Przeciwwskazania: Ostre i przewlekłe stany zapalne skóry wymagające leczenia farmakologicznego oraz nadwrażliwość na składniki preparatu

Esse collagen HAIR & NAILS Naturalny kolagen w żelu, przeznaczony do pielęgnacji włosów i paznokci. Nie zawiera konserwantów, barwników i sztucznych kompozycji zapachowych i jest hipoalergiczny. Jako białko nietoksyczne i niealergizujące aktywuje szlaki komórkowe odpowiedzialne za utrzymanie skóry w dobrej kondycji. Wnika w głąb skóry i pobudza komórki do produkcji własnego kolagenu. Wspomaga produkcję białka w organizmie, a powstałe w ten sposób włókna kolagenowe są mocniejsze i zdrowsze. Zalecany jest do systematycznej, wielotygodniowej, domowej pielęgnacji skóry głowy, rąk, włosów i paznokci.

 

Regulamin konkursu

 

Naszą gazetkę 
znajdziecie również 
w aplikacji Moja Gazetka : )

POBIERZ