Drogerie Laboo

LoginGazetka Promocyjna

Nasze sklepy

Strefa urody

Konkurs Blend-a-Med i OralB - Wyniki

Email

Wyniki konkursu

 

Tablety SAMSUNG Galaxy Tab 3 Lite 8GB Wi-Fi Biały wygrali:

1. Aleksandra W. Strzałkowo

Czy dla mężczyzny czy dla kobiety Oral-B ma same zalety, w mig każdy uśmiech bielszym uczyni, bo to nie zwykła szczoteczka - to mistrzyni!

 


 

2. Małgorzata O. Lublin

Zdrowe zęby to piękna ozdoba, cenniejsza niż najdroższa jubilerska robota, lśniący uśmiech to przyjaciel eleganckiej kobiety, podkreśla wspaniale wszystkie zalety, dodaje klasy, ujmuje lat, wiec z blend-a-med bądźmy za pan brat!


 

 

3. Stefan P. Warszawa

Piękne, zdrowe zęby blaskiem mnie obdarzają, w pewną siebie damę mnie zmieniają, pasta do zębów Blend-a-Med dusze moją ośmiela, piękno we mnie budzi, w niej mam przyjaciela, dzięki niej i szczoteczce Oral B wyszłam z cienia a mój uśmiech jak magnes przyciąga spojrzenia.

 


 

 

Smartfony Galaxy Trend Lite wygrali:

1. Barbara Z. Nałęczów

Piękne i zdrowe zęby są zawsze w modzie, ze wszystkimi trendami w zgodzie, a ponieważ chce być na topie, używam blend-a-med w domu, w pracy i na urlopie i uśmiechem doprowadzam do gwiazd zaćmienia, bo wiem co to właściwa higiena!


 

 

2. Jacek M. Czechowice-Dziedzice

Kupiłem blend-a-med, która ratuje mi życie. Podobno, ta pasta wybiela znakomicie. Od teraz wszystko się zmienia, piękne, białe zęby to nie tylko marzenia.


 

 

3. Ewa P. Poraj

Zdrowe i piękne zęby to powód, który sam składa usta do uśmiechu, a wówczas życie staje się łatwiejsze, bo uśmiech potrafi rozjaśnić dni najmroczniejsze.


 

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! 

 

 

 

Regulamin konkursu

WYKAZ TOWARÓW KONKURSOWYCH

Naszą gazetkę 
znajdziecie również 
w aplikacji Moja Gazetka : )

POBIERZ