Drogerie Laboo

LoginGazetka Promocyjna

Nasze sklepy

Strefa urody

Konkurs Gillette - Wyniki

Email

 

Wyniki konkursu

 

Nagrodę Hugo Boss Hugo Man 125 ml otrzymują:

 

 

1. Roman K.    Krasiejów


Mam wrażliwą skórę twarzy i bardzo twardy zarost więc muszę używać tylko dobrych jakościowo produktów do golenia. W innym przypadku golenie to horror - zarost nie odmięka, skóra jest podrażniona, a także pojawiają się na niej czerwone, bolące wypryski które się długo goją. Z Gillette golenie jest przyjemne - zarost szybko i bardzo mocno odmięka, maszynka się nie zatyka tak łatwo, golenie jest dokładne a skóra pozostaje gładka jak tzw. pupcia niemowlaczka :)


 


 

 

2. Adam D.     Suchodaniec

 

Muszę się codziennie golić a że trudno mą skórę byle czym zadowolić stawiam na najwyższą jakość Gillette. A Gillette zna się na rzeczy, temu żaden facet nie zaprzeczy. Golenie z Gillette jest perfekcyjne i bezinwazyjne. Świetnie zmiękczony zarost a ostrze przesuwa się po skórze gładko jak po maśle. Żadnych podrażnień, żadnych niedociągnięć, gładka i delikatna skóra dlatego zapas Gillette zawsze muszę mieć w łazience.

 


 

 

3. Tomasz S.     Włodawa

 

Z GILETTE odkryłem nowe oblicze, na powodzenie więc u kobiet liczę,Kupuję Gilette maszynkę,żel i piankę by oczarować swoją wybrankę;-)Gilette goli gładko i dokładnie,cera wygląda ładnie i powabnie,wszystkie panienki się za mną oglądają,o numer telefonu ciągle pytają ;-)To dzięki Gilette w siebie uwierzyłem, na uśmiech od losu zasłużyłem.Bo największą siłę daję wiara w cuda to przyznaję! Moc pozytywnej energii przeszywa moje ciało, teraz to się będzie DZIAAAAŁOOOO! ;-)

 


 

 

4. Krzysztof R.     Rumia-Janowo

 

Dziadek, wujek i tata po różny asortyment Gillette sięgali. Więc i ja chcę być na fali. Zdrowo, świeżo się czuć, pięknie, gładko ogolony wyglądać dla mojej żony :) Dzięki Gillette właśnie tak się czuję i bardzo Wam dziękuję :) Za męskość w każdym calu, w szczególe i w detalu. Za kosmetyki pięknie pachnące jak na wiosennej łące. Dużo by się jeszcze pisać chciało, lecz na kartce miejsca mało. Piszę krótko, węzłowato KOCHAM GILLETTE co wy na to?

 

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 

 

 

Kup dowolny produkt Gillette z serii FLEXBALL TECHNOLOGY

i wygraj markowe perfumy męskie!

 

Zachowaj paragon i odpowiedz na pytanie:


„Dlaczego sięgasz po produkty Gillette?”

 

Do wygrania:

Hugo Boss Hugo Man 125 ml.

 

Konkurs trwa w okresie od 09.06.2015- 30.06.2015.

 

Regulamin Konkursu

Naszą gazetkę 
znajdziecie również 
w aplikacji Moja Gazetka : )

POBIERZ