Drogerie Laboo

LoginGazetka Promocyjna

Nasze sklepy

Strefa urody

Konkurs Sensodyne - Wyniki

Email

Wyniki konkursu

Zestawy SENSODYNE otrzymują:

 

1. Marta K. Stary Sącz

Zapomniałam o krwawieniu podczas szczotkowania, nieprzyjemnym zapachu z ust, przebarwieniom po kawie i herbacie, a przede wszystkim o próchnicy przez regularne stosowanie pasty Sensodyne. Teraz z uśmiechem wybieram się na wizytę do dentysty.


2. Liliana K. Marzenin

Sensodyne jest ulubioną pastą rodziny. Najpierw mój Tato zwrócił uwagę, że jest rewelacyjna. Sama zauważyłam, że pasta redukuje nadwrażliwość, stopniowo wybiela, dokładnie czyści, dobrze odświeża. Każdy z rodziny znajduje w niej to co potrzebuje.

 

3. Iwona R. Dalików

Stosowanie pasty Sensodyne dwa razy dziennie pozwoliło mi na chwilę zapomnienia - mogę w końcu ugryźć kawałek loda, przepić go ciepłą kawą - rozkoszować się tą chwilą - bez uczucia przeszywającego bólu w zębach.

 

4. Katarzyna U. Jasło

Lubię pasty Sensodyne - to sprawa oczywista,. bo dzięki nim ma jama ustna jest czysta!. Próchnica mnie nie dotyczy, a na widok mych zębów dentysta krzyczy:..Ołłłł je, ohhhh tak - proszę szerzej :P

 

5. Jolanta W. Katowice

Przeszywający ból był mym kompanem, byłam jego sługą, a on był moim Panem. Gdy jadłam lody lub kawę piłam, by bólu nie było się modliłam.. Wtedy pasty Sensodyne użyłam,. i na dobre bólu się pozbyłam.

 

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 


 

 

 

Odpowiedz na pytanie:

 

„Dlaczego lubisz pasty Sensodyne? Krótko opisz.”

 

Do wygrania:

Zestawy SENSODYNE

 

Konkurs trwa w okresie od 22.08.2017-05.09.2017.

 

Regulamin Konkursu

Naszą gazetkę 
znajdziecie również 
w aplikacji Moja Gazetka : )

POBIERZ