Drogerie Laboo

LoginGazetka Promocyjna

Nasze sklepy

Strefa urody

Pierwszy w Polsce Balsam do Ciała pod Prysznic

Email

Nivea

Czas w życiu kobiety

Dla większości kobiet niemal każdy dzień to wyścig z czasem, gdzie minuta jest na wagę złota. Praca, dzieci, domowe obowiązki sprawiają, że aż 69%* pracujących kobiet stwierdza, że ma bardzo mało wolnego czasu (mniej niż 20 h/tydz.). Ponad 50%** zapytanych pań zauważa, że w ciągu ostatnich 5 lat zmniejszyła się ilość wolnego czasu, jakim dysponują. Kobietom brakuje czasu głównie dla siebie i na własne przyjemności takie jak: odpoczynek, relaks i pielęgnacja ciała (50%***).
Kobiety cierpią na brak czasu, bo są zmuszone godzić wiele ról społecznych, mają silne poczucie odpowiedzialności wobec najbliższych oraz czują się w obowiązku spełniać społeczne oczekiwania
– komentuje Krzysztof Martyniak, socjolog z Uniwersytetu Warszawskiego.


Po co kobietom pielęgnacja ciała?

Pielęgnacja ciała stanowi ważny aspekt w życiu kobiet. Sprawia, że kobiety czują się lepiej, bardziej kobieco, odczuwają pewność siebie, gdy mają zadbaną skórę (58%)****. Tak kobiety mówią o pielęgnacji ciała, w rzeczywistości jednak często brakuje im na nią czasu. Rezygnują z pielęgnacji przeznaczając czas na inne czynności: śniadanie, poczytanie dziecku bajki, rozmowę z partnerem czy sprawdzanie służbowej poczty. Co sprawia, że kosmetyki do pielęgnacji ciała stosuje zaledwie 30% respondentek*****. Dlaczego kobiety nie dbają o siebie tak jak by chciały? Dla 57%**** kobiet przeszkodą jest brak czasu, a 26%**** nie lubi odczucia klejącej się skóry po nałożeniu balsamu. Inne powody to: domowe obowiązki, zmęczenie po pracy, zbyt duża ilość kosmetyków dostępnych na rynku, co komplikuje trudność wyboru.

 

Balsam do Ciała pod Prysznic

NIVEA jako niekwestionowany lider w pielęgnacji skóry****** stworzyła nowy segment na rynku kosmetyków do pielęgnacji ciała wprowadzając innowacyjną linię Balsamów do Ciała pod Prysznic. Jest to odpowiedź na bardzo ważne potrzeby dzisiejszych kobiet. Formuła nowej linii produktów do pielęgnacji ciała została opracowana w taki sposób, aby zapewnić nawilżenie, uczucie jedwabistej miękkiej skóry. Koncept produktu sprawia, że daje on przyjemność podczas stosowania oraz gwarantuje szybką aplikację i wchłanianie. Atuty nowości zostały już bardzo dobrze ocenione przez kobiety, które w naszych badania miały szansę przetestowania tego rewolucyjnego produktu. Wyniki pokazują, że aż 81%******* pań docenia właściwości nawilżające balsamu, a 77%******* respondentek jest zadowolonych z czasu wchłaniania się produktu. Używając nowości NIVEA od dziś kobiety mogą zaoszczędzić cztery minuty każdego dnia, co w skali roku daje 24h.  W ten sposób zyskują, dzień tylko dla siebie, który mogą przeznaczyć na to na co najbardziej brakuje im czasu, czyli dla siebie i na własne przyjemności.


Stosowanie

Stosowanie Balsamu do Ciała pod Prysznic NIVEA jest łatwe, przyjemne oraz szybkie. Po umyciu ciała żelem pod prysznic wystarczy nałożyć na mokrą skórę Balsam do Ciała pod Prysznic. Po wytarciu skóry ręcznikiem można od razu nałożyć ubranie, bez ryzyka zabrudzenia go balsamem.

*CBOS, Badanie „Aktualne problemy i wydarzenia” (243), 5 – 11 sierpnia 2010 roku, reprezentatywna próba losowa dorosłych mieszkańców Polski (N = 986).

** CBOS, Badanie „Aktualne problemy i wydarzenia” (243), 5 – 11 sierpnia 2010 roku, reprezentatywna próba losowa dorosłych mieszkańców Polski (N = 986).

*** CBOS, Badanie „Aktualne problemy i wydarzenia” (243), 5 – 11 sierpnia 2010 roku, reprezentatywna próba losowa dorosłych mieszkańców Polski (N = 986).

****     U&A, badanie deklaratywne, n=828, 16-69; 2010 rok

*****   GfK, panel konsumencki, n=8000; 2012 rok

******  Nielsen, udziały wartościowe, 2012

******* GfK, test produktu, n=280, kwiecień 2013

 

 

Odżywczy Balsam do Ciała pod Prysznic NIVEA:

 • zapewnia uczucie jedwabiście miękkiej skóry od razu po wyjściu spod prysznica,
 • odżywia skórę dzięki zawartości  olejku migdałowego,
 • zapewnia łatwą i przyjemną aplikację oraz szybko się wchłania,
 • sprawia, że możesz nałożyć ubranie po osuszeniu skóry bez konieczności czekania na wchłonięcie się balsamu
 • stworzony specjalnie dla potrzeb skóry suchej

Sposób użycia:

 1. Umyj ciało i spłucz pianę,
 2. Nałóż Balsam do Ciała pod Prysznic na mokrą skórę
 3. Spłucz nadmiar Balsamu
 4. Po osuszeniu skóry możesz od razu się ubrać

Cena/pojemność: 16,99 PLN/ 250 ml; 24,49/ 400ml

 

Nawilżający Balsam do Ciała pod Prysznic NIVEA:

 • zapewnia uczucie jedwabiście miękkiej skóry od razu po wyjściu spod prysznica,
 • nawilża skórę dzięki zawartości minerałów morskich,
 • zapewnia łatwą i przyjemną aplikację oraz szybko się wchłania,
 • sprawia, że możesz nałożyć ubranie po osuszeniu skóry bez konieczności czekania na wchłonięcie się balsamu
 • stworzony specjalnie dla potrzeb skóry normalnej i suchej

Sposób użycia:

 1. Umyj ciało i spłucz pianę,
 2. Nałóż Balsam do Ciała pod Prysznic na mokrą skórę
 3. Spłucz nadmiar Balsamu
 4. Po osuszeniu skóry możesz od razu się ubrać

Cena/pojemność: 16,99 PLN/ 250 ml; 24,49/ 400ml

Naszą gazetkę 
znajdziecie również 
w aplikacji Moja Gazetka : )

POBIERZ